VIN Patikra: REGITRA

Nemokamas automobilio informacijos tikrinimas – viena iš valstybinės įmonės “Regitra” paslaugų. Čia pateikiama pagrindinė informacija apie nurodyto automobilio statusą ir galimybes dalyvauti eisme. Ankstesnė sistemos versija leisdavo tikrinti bet kurio automobilio informaciją pagal valstybinį numerį, tačiau vėliau ji buvo pakoreaguota taip, kad vien tik numerio tikrinimui nepakanka. Greičiausiai šis pakeitimas buvo įvestas norint apsaugoti sistemos duomenų bazę nuo masinio duomenų surinkimo ir sumažinti atsitiktinių tikrinimo užklausų dažnumą.

Dabar automobilio patikrai regitroje reikalaujama nurodyti bent du iš prašomų duomenų, o daugiausiai informacijos pateikiama nurodžius transporto priemonės registracijos liudijimo numerį. Bet kurio atveju. išsamiausią informaciją apie savo automobilį galite rasti regitros savitarnos svetainėje. Prisijungimas į regitros savitarnos sistemą suteikia prieigą prie įvairių paslaugų reikalingų automobilių savininkams ir vairuotojams.Valstybės įmonė REGITRA leidžia patikrinti automobilio duomenis pagal VIN kodą bei automobilo numerį arba registracijos liudijimo numerį.
Čia galite nesunkiai atlikti automobilio registracijos patikrą, regitros techninės apžiūros istoriją matysite pagal VIN kodą ir automobilio numerį arba bet kuriuos 2 iš 3 laukų.